2013

Zapraszamy na II edycję G-shock Scoot Battle Poland! W tym roku mistrzostwa podzielone są na trzy kategorie: Międzynarodowy Mistrz Polski, Junior Champion oraz Best Trik. Z uwagi na duże zainteresowanie imprezą zmuszeni zostaliśmy wprowadzić ograniczenie: jeden zawodnik może wziąć udział w maksymalnie dwóch kategoriach. Prosimy o przemyślane zapisy!

Międzynarodowy Mistrz Polski (bez limitów)*

Z uwagi na to, iż konkurs jest otwarty dla wszystkich, również zawodników
z zagranicy, w tym roku MMP będzie miał dwóch zwycięzców. W konkursie mistrzowskim walczymy o tytuł Międzynarodowego Mistrza Polski. Jednocześnie najlepszy z Polaków w tym konkursie otrzyma tytuł Mistrza Polski. Łączna pula nagród w MMP to 500 euro oraz nagrody rzeczowe od producentów sprzętu
i sponsorów.

*Najlepszy Polski Rider dostaje nagrodę Polskiego Mistrza Scoot Battle Poland 2013

Junior Champion (do 15 lat)
Junior Champion to konkurs dla tych którzy nie ukończyli 15 lat, już coś umieją ale ich umiejętności nie są na tyle duże aby startować w otwartych mistrzostwach. To zachęta aby sprawdzić się na tle innych zawodników
z całego kraju. Do wygrania w tej kategorii: tytuł Scoot Battle Poland Junior Champion 2013 oraz nagrody rzeczowe od producentów sprzętu i sponsorów.

FASEN Best Trick
Best Trick to konkurs w którym każdy Rider może pokazać najlepszą sztuczkę jaką ma w zanadrzu. Pula nagród w tej kategorii to: 350 euro + nagrody rzeczowe od producentów sprzętu i sponsorów.

Rejestracja na zawody:

Wpisz nazwę sponsora - jeśli nie masz sponsora nie wpisujemy nic
Imię i nazwisko Opiekuna prawnego
numer telefonu do opiekuna
Junior Champion - max 14 lat
Zatwierdź regulamin

Jeżeli nie skończyłeś/łaś 18 lat musisz posiadać zgodę pełnoprawnego opiekuna. Formularz do wydruku poniżej. Prosimy o wypełnienie i przywiezienie go na zawody.

Formularz zgody pełnoprawnego opiekuna
REGULAMIN SCOOT BATTLE POLAND 2013