Todd Grady – MC na Kaktus Scoot Battle

W tym roku imprezę poprowadzi najlepszy komentator wśród hulajnogowców, mega profesjonalny, legendarny – MC Todd Grady. W języku polskim przemawiał będzie wszystkim znany w świecie hulajnóg wyczynowych – Bogumił „Barney” Borkowski.

- Witajcie. Jestem Todd i jestem podekscytowany że będę MC na Kaktus Scoot Battle Poland 2014! – powiedział nam Grady i dodał: – Przylecę do Warszawy prosto z Anglii, by zagrzewać was do walki. Będzie głośno, będzie mocno, będzie gorąco! To moja pierwsza wizyta w Polsce, ale jestem pewien, że spotkam tu niesamowitych riderów, zobaczę nietypowe super triki i poznam wspaniałych, zajaranych na punkcie hulajnóg ludzi.

Todd znany jest z prowadzenia eventów w całej Europie. Był MC na finale Mistrzostw Świata i Europy ISA 2012 i 2013 oraz Scootfest w zeszłym roku. – Uwielbiam wrzeszczeć na takich imprezach. Podgrzewać atmosferę do maksimum i sprawiać, że riderzy dają z siebie absolutnego maksa. Tak też będzie na Kaktus Scoot Battle Poland. Obiecuję! – zdradził Todd.

- Zapraszam do Warszawy 21 i 22 czerwca na niesamowity konkurs z udziałem najlepszych Polskich i międzynarodowych riderów oraz na moją stronę www.facebook.com/toddgradymc.

Dzięki
Todd Grady

Todd Scootfest street 1

Todd Scootfest street 2

Komentarze są wyłączone.